Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.303 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | OOTDTY |
| Certification | none |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Material: | PP |
| Dimensions | 38cm/14.96inch, Hieght 8.5cm/3.34inch |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.