Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TH-K2404193 |
| Type | tent |
| Design | Large Outdoor Inflatable Recreation |
| Material | Oxford |
| Brand Name | TH |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| color | white or custom |
| size | 6m/8m/10m or custom |
| delivery | by air to day, about 5-8 days |
| accessory | air blower, repair kits, anchors |
| usage | events, amusement park, carnival rental, etc |
Instock
There are no reviews yet.