Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | tungsten steel |
| Model Number | 3171 |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, Complete Calendar, DIVER, Week Display |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | tungsten steel |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.