Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | U4AN-69XU-HXJ3048 |
| Lenses Material | Acrylic |
| Lens Width | 128mm |
| Lens Height | 86MM |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.