Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Power | 18W |
| Touch Screen | Yes |
| Bluetooth Version | YSE |
| Rear Camera Quantity | 2 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | YES |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | Quick Charge 3.0 |
| Screen Type | Water Drop Screen |
| Rear Camera Pixel | 48Mp |
| Front Camera Pixel | 5MP |
| CPU Model | Unisoc |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 576×1280 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.52" |
| Cellular | 3G, 2G, 4G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | New |
| Design | BAR |
| Brand Name | OUKITEL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.