Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | OU-A05-0545-01 |
| Quantity | 2.7g |
| Ingredient | Avocado Extract, Shea Butter Extract, Paraffin |
| NET WT | 2.7g |
| Brand Name | ouhoe |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.