Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 51036K |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Surface Finishing | Brushed |
| Style | Contemporary, Modern Design |
| Feature | Cold and Hot |
| Brand Name | YANKSMART |
| Number of Handles | Single Handle, Single Handle |
| Cold/Hot Water Control Type | Single Holder Dual Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Control Valve | Ceramic Valve |
| Shower Head Installtation | Wall Mounted |
| Type | Bath & Shower Faucets, Shower set |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Bath & Shower Faucet Type | Shower Sets |
Instock
There are no reviews yet.