Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | HXJ20013 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 17.9cm |
| Lens Height | 9.8cm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | VECTOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Feature | scratch resistant, impact resistance, UV CUT, Anti-fog |
| Weight | about 170 g |
Instock
There are no reviews yet.