Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 75 × 60 cm |
| Model Number | 71A/72A/73A |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | S.STEEL |
| Function | Overheat Protection, With Light Indicator, With Observation Window |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | GAS |
| Power (W) | GAS |
| Non-Stick Material | s.steel |
| Brand Name | aistan |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.