Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Power (W) | 1 |
| Capacity | 500-1000ml, 64 fl oz |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Manufacturer | Newell Brands |
| Watts | 700 W |
| Number of Speeds | 8 Speed |
| Brand | Oster |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 14.50 x 7.50 x 7.50 Inches |
Instock
There are no reviews yet.