Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 9 cm |
| Wattage | 35W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | De(origin) |
| Certification | DOT |
| Number of bulb | 2 |
| Road Legal | ECE, DOT |
| Base Model | PK32D-2 (D1S), P32D-2 (D2S), PK32D-5 (D3S), P32D-5 (D4S) |
| Lumens | 3200lm (D1S), 3200lm (D2S), 3000lm (D3S), 3000lm (D4S) |
| Part Number | 66140CLC(D1S), 66240CLC(D2S), 66340CLC(D3S), 66440CLC(D4S) |
| Model | D1S, D2S, D3S, D4S |
| Feature 1 | OEM Quality car headlight |
| Feature 2 | Wide product range auto bulbs |
| Feature 3 | Color temperature 4200 K standard white light |
Instock
There are no reviews yet.