Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 100W |
| Voltage | 24 V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | H1 H3 H4 H7 |
| Kelvin Rating | 4000K |
Instock
There are no reviews yet.