Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 100W |
| Voltage | 24 V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand Name | OSRAM |
| Base | P43t |
| SKU | 62248 |
| Warranty | 1 year |
| Kelvin Rating | 3200K |
| Technology | Halogen lamp truck 24V headlight fog lamp |
Instock
There are no reviews yet.