Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 12 V, 12 V |
| Origin | De(origin), DE(Origin) |
| Certification | CE, FCC |
| Brand Name | Osram |
| Base Model | PGJ19-3 |
| Part Number | 64219 |
| Model | H16 |
| Watt | 19W |
| Lumens | 500 lm |
| Package Include | 1 bulb |
| Technology | Halogen car lamp |
Instock
There are no reviews yet.