Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 35W, 35W |
| Voltage | 12 V, 12 V |
| Origin | De(origin), DE(Origin) |
| Certification | CE, FCC |
| Brand Name | Osram |
| Base Model | PGJ19-1 |
| Part Number | 64212 |
| Model | H8 |
| Color Temperature | 3200K |
| Technology | Halogen car lamp |
| Feature | Original line fog light lamp |
Instock
There are no reviews yet.