Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | E-Mark |
| Brand Name | Osram |
| Model | HIR2 |
| Lumens | 1875lm |
| Part Number | 9012 |
| Base Model | PX22d |
Instock
There are no reviews yet.