Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand Name | Osram |
| Model | HB3 |
| Base Model | P20D |
| Part Number | 9005CBH |
| Kelvin Rating | 5300K |
Instock
There are no reviews yet.