Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 35W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Base Model | PGJ19-1 |
| Lumens | 800 lm |
| Part Number | 64212 |
| Model | H8 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original line fog light lamp |
| Technology | Halogen car lamp |
Instock
There are no reviews yet.