Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT |
Instock
There are no reviews yet.