Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Brand Name | Osram |
| Number of bulb | 1 pc |
| Base Model | P14.5s PK22 P43t PX26d PGJ19-1 PGJ19-2 PGJ19-3 PGJ19-5 P20d P22d |
| Part Number | 64150 64151 64193 64210 64212 64213 64211 64219 9005 9006 |
| Model | H4, H7, H8, H9, H11, H16, HB3, HB4 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original LIne white bright light |
| Technology | Halogen lamp car headlight fog lamp |
Instock
There are no reviews yet.