Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Osram |
| Base Model | PK22s |
| Lumens | 1450 lm |
| Part Number | 64151 |
| Model | H3 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original line fog light lamp |
| Technology | Halogen car lamp |
Instock
There are no reviews yet.