Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Certification | E-Mark |
| Model | H16 |
| Power | 19W |
| Color Temperature | 3200K |
| Base Model | PGJ19-3 |
| Part Number | 64219L+ |
| Feature | Original LIne white bright light |
| Technology | Halogen lamp car headlight fog lamp |
Instock
There are no reviews yet.