Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE, FCC |
| Brand Name | Osram |
| Number of bulb | 1pcs/ 2pcs (optional) |
| Base Model | PGJ19-2 |
| Lumens | 1350 lm |
| Part Number | 64211 |
| Model | H11 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original line headlight |
| Technology | Halogen auto lamp |
Instock
There are no reviews yet.