Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 12 × 12 cm |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | Mainland China |
| Certification | DOT |
| Number of bulb | 10 bulbs |
| Base Model | P14.5s, PK22, P43t, PX26d |
| Part Number | 64150, 64151, 64193, 64210 |
| Model | H1, H3, H4, H7 |
| Color Temperature | 3200K yellowish light |
| Feature | Original LIne |
| Technology | Halogen lamp car headlight fog lamp |
| Made In | China |
| Road Legal | ECE, DOT |
Instock
There are no reviews yet.