Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 4 cm |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | De(origin) |
| Certification | DOT |
| Package Include | 2 bulbs |
| Model | H1 |
| Part Number | 64150NBU-HCB |
| Base Model | P14.5s |
| Certificates | ECE, DOT |
| To Fit | Headlight, fog light lamps |
| Feature 1 | 110% more brightness car bulbs |
| Feature 2 | 35m to 40m long beam headlight |
| Feature 3 | 20% whiter light halogen lamps |
Instock
There are no reviews yet.