Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Wattage | 100W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | Mainland China |
| Number of bulb | 1 |
| Base Model | P14.5s |
| Lumens | 2600 lm |
| Part Number | 62200 |
| Model | H1 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Off Road light |
| Technology | Halogen lamp car headlight |
| Made In | China |
Instock
There are no reviews yet.