Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 35W/Bulb Universal car lamps for car tuning daytime running light ice, 35W/Bulb |
| Voltage | 12 V, DC 12 V |
| Brand Name | Osram, Osram |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT |
| Quantity | 2 |
| Lumens | 3200lm (D1S), 3200lm (D2S), 3000lm (D3S), 3000lm (D4S) |
| Color Temperature | 4200K Standard White |
| Part Number | 66140CLC(D1S), 66240CLC(D2S), 66340CLC(D3S), 66440CLC(D4S), 66250CLC(D2R)) |
| Base Model | PK32D-2 (D1S), P32D-2 (D2S), PK32D-5 (D3S), P32D-5 (D4S) |
| Warranty | 2 Years |
| Feature 1 | OEM Quality car headlight |
| Feature 2 | Color temperature 4200 K standard white light |
Instock
There are no reviews yet.