Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 4 cm |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | US(Origin) |
| Certification | DOT |
| Number of bulbs | 2 |
| Road Legal | ECE, DOT |
| Base Model | P22d |
| Lumens | 1000 lm |
| Part Number | 9006CBI |
| Model | 9006(HB4) |
| Feature 1 | Xenon Look |
| Feature 2 | 4200K White Color |
| Feature 3 | Up to 20 % more light (compared to standard halogen lamps) |
| Version | Cool Blue Intense Halogen |
Instock
There are no reviews yet.