Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | Mainland China |
| Model | H1 H3 H4 H7 H9 H11 HB3(9005) HB4(9006) |
| Package Include | 2 bulbs |
| Fit For | Headlight, Fog Light |
| Certificates | ECE, DOT |
| Features | Up to 150% more brightness / Up to 150 m long beam / 20% whiter light |
| Color Temperature | 5000K |
Instock
There are no reviews yet.