Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | US(Origin) |
| Certification | DOT |
| Number of bulb | 1 |
| Road Legal | ECE, DOT |
| Base Model | P20d |
| Lumens | 1700 lm |
| Part Number | 9005 |
| Model | HB3 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original Line |
| Technology | Halogen lamp |
Instock
There are no reviews yet.