Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Part Number | 9005 |
| luminous flux | 1700 lm |
| Lamp base | P20d |
Instock
There are no reviews yet.