Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Luminous | 1700lm |
| Model | HB3 |
| Part Number | 9005 |
Instock
There are no reviews yet.