Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 80W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | De(origin) |
| Brand Name | Osram |
| Number of bulb | 2Pcs/6Pcs/8Pcs/ 10Pcs(optional) |
| Base Model | PX26d |
| Lumens | 1950 lm |
| Part Number | 62261SBP |
| Model | H7 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Off Road light |
| Technology | Halogen lamp car headlight |
Instock
There are no reviews yet.