Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 12 V, 12V |
| Origin | TH(Origin) |
| Interface Type | BAU15s/ BA15s |
| Lumens | 50lm/ 75 lm/ 125 lm |
| Model Name | R10W/ RY10W |
| Wattage | 5W/ 10W |
| Item Type | Brake lights |
| Package Include | 10 bulbs |
| Fit for | License Plate/Tail/Brake/Reverse/Stop/Turn Signal light |
Instock
There are no reviews yet.