Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 60W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | De(origin) |
| Certification | DOT |
| Color Temperature | 3200K |
| Part Number | 64193 |
| Warranty | 2 years |
| Package Include | 2 bulbs |
| Base Model | P43t |
| Item Type | Headlights |
| Lumens | 1650/1000lm |
| Model | H4 |
| Light Source | Halogen |
| Made in | Germany |
Instock
There are no reviews yet.