Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 9 cm |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Osram |
| Origin | De(origin) |
| Certification | None |
| Number of bulb | 10 |
| Base Model | P43t, PX26d, PGJ19-1, PGJ19-2, PGJ19-3, PGJ19-5, P20d, P22d |
| Part Number | 64193, 64210, 64212, 64213, 64211, 64219, 9005, 9006 |
| Model | H4, H7, H8, H9, H11, H16, 9005(HB3), 9006(HB4) |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original LIne white bright light |
| Technology | Halogen lamp car headlight fog lamp |
| Made In | Germany or USA |
Instock
There are no reviews yet.