Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 80 × 30 cm |
| Brand Name | BXA, OSEN |
| Origin | Mainland China |
| Properties | Rehabilitation Therapy Supplies |
| Place of Origin | Henan, China |
| Model Number | OSEN-RC2 |
| Type | Commode |
| Product Name | commode chair |
| Keywords | commode chair |
| Material | steel |
| Function | Assisted walking |
| Feature | Light Weight |
| MOQ | 200 pcs |
| Size | 100*54*94.5cm |
| Packing | 1 PC/CTN |
| Usage | Help excrete |
Instock
There are no reviews yet.