Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| IS Battery Demountable | No |
| Model Number | DSO2C10/15 |
| Origin | Mainland China |
| Real Time Sampling Rate | 1GSa/S |
| Brand Name | ZOOM TRIGGER |
| Display Size | None |
| Display resolution | 640*480 Pixels |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Digital Channels | 2 |
| Bandwidth | 100MHz |
| Analog channels | 2 |
| Sample rate | 1GSa/s (single channel) 500MSa/s (two channels) |
| Input impedance | 1MΩ±2% II20pF±3pF |
| BNC | 3.5ns |
Instock
There are no reviews yet.