Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 8 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Speed | 23000rpm |
| Degree | 3 |
| Voltage | 220V |
| Group 1 | Multipurpose tool |
| Group 2 | electric multitulle |
| Group 3 | multi-purpose tool |
| Group 4 | Renovator |
Instock
There are no reviews yet.