Instock
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 760 |
| Depth[mm] | 200 |
| Width[mm] | 85 |
| Height[mm] | 85 |
| Input/Output | USB |
| Battery Capacity[mAh] | 6600 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | 3D Surround Sound Mode, Stereo Sound Mode, Extra Bass Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Sabwoofer cabinet material | Plastic |
| Woofer/Widerange material | other |
| Mid-range material | other |
| Tweeter material | other |
| Tweeter type | HORN |
| Acoustic enclosure | Passive radiator |
| Sensivity | 105 |
| Control | Volume control, Playback, EQ |
| Codecs | sbc |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Total Harmonic Distortion | 1 |
| Impedance | 3-6 Ohm |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | 20Hz-20KHz |
| Output Power | 40W |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | Yes, IPX7 |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Material | Plastic |
| Playback Function | MP3, FLAC, ape, WAV |
| Remote Control | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery |
| PMPO | 50W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Phone Function |
| Battery | Yes |
| Communication | AUX, USB, bluetooth, WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | ORTIZAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, weee |
| Item | Ortizan X30 Bluetooth Speaker |
| Input Voltage | 5 Volts (DC) |
| Bass Boost | HD Stereo Sound |
| USB Playback | Support |
| AUX in | Support |
| TF Card Port | Support |
| Hands-free | Built-In Microphone |
| Dual Passive Radiators | Deep Bass |
| Charging Time | 3 Hours |
| 3 EQ Mode | Support |
| RGB Lights | Support |
Instock
There are no reviews yet.