Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 2250 |
| Depth[mm] | 322 |
| Width[mm] | 135 |
| Height[mm] | 136 |
| Input/Output | USB |
| Battery Capacity[mAh] | 14400 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | 3D Surround Sound Mode, Stereo Sound Mode, Extra Bass Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Sabwoofer cabinet material | Metal |
| Woofer/Widerange material | other |
| Mid-range material | other |
| Tweeter material | other |
| Tweeter type | HORN |
| Acoustic enclosure | Passive radiator |
| Sensivity | 105dB |
| Control | Volume control, Playback, EQ, Input selector |
| Codecs | sbc |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Active Noise-Cancellation | PASSIVE |
| Impedance | 3-6 Ohm |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | 45Hz-20KHz |
| Output Power | 80W |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Material | Plastic |
| Playback Function | MP3, FLAC, ape, WAV |
| Remote Control | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery |
| PMPO | 100W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Phone Function, Wireless subfoofer |
| Battery | Yes |
| Communication | AUX, USB, bluetooth, WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | ORTIZAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, weee |
Instock
There are no reviews yet.