Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Splicing |
| Pattern Type | Geometric |
| Lining Material | Mesh |
| Insole Material | Fabric |
| Closure Type | hook & loop |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | CHUJIE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.