Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | CONVEX |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Slow Rebound Memory Foam |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Bedding |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Memory Foam Pillow |
| Type | Cervical Spine Pillow |
| Classification | Neck Pillow |
| Function | Improve sleep quality |
| Function 1 | Pillow for supporting head, neck and spine properly |
| Function 2 | Pillow for eliminating headache and frozen muscle |
| Function 3 | Pillow for alleviating shoulder stiffness |
Instock
There are no reviews yet.