Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 1g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | SC02-2022 |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Chain Type | Twisted Singapore Chain |
| Shapepattern | Geometric |
| Pendant Size | None |
| Occasion | ENGAGEMENT |
| Style | Vintage |
| Model Number | SC02 |
| Certificate Type | GTC |
| Necklace Type | Chains Necklaces |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | None, None |
| Gender | Women |
| Brand Name | ORSA JEWELS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | NECKLACES |
| Fine or Fashion | Fine |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Eco-Friendly | Lead & Nickel Free |
| Shipping | Shipping to Worldwide |
| Dropshipping | Free Dropshipping Service |
| Order Process Time | within 48 Hours |
| Package | Gift Wrapped Velvet Pouch |
| Design | 100% New Design |
| Weight | 1.3g |
| Key Word | 925 Sterling Silver Chain Necklace |
Instock
There are no reviews yet.