Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 10 cm |
| Is Electric | No battery |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Tire Track | 50mm |
| Wheelbase | 77mm |
| Model Number | OH35A01 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box |
| Material | Plastic |
| Brand Name | orlandoo-hunter |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.