Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | normal hook |
| color | Squirrel hook, 7.5 * 12cm, 146g |
| number | 1 |
| material | zinc alloy |
| maximum load bearing | 2kg |
| style | single hook, light luxury |
Instock
There are no reviews yet.