Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.642 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Power | other |
| Touch Screen | Yes |
| Other Features | 5G Mobile Phone, Fast Charging Phone |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Battery Capacity Range | 4500-5999 mAh |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Biometrics Technology | Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | Quick Charge 4.0 |
| Screen Type | Flexible Screen |
| Rear Camera Pixel | ≈64MP |
| Front Camera Pixel | 16MP |
| Battery Capacity(mAh) | 5020 |
| Screen Material | AMOLED |
| CPU Model | MTK |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2400×1080 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.67'' |
| Operation System | Android |
| Item Condition | Used |
| Design | BAR |
| Brand Name | XIAOMI |
| Xiaomi Model | K40 Gaming, k40 gaming |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.