Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Novelty | No |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | XM0061 |
| Writing Point | 0.5mm |
| Erasable Or Not | No |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Type | Ballpoint pen |
Instock
There are no reviews yet.