Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 3 cm |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Metal |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | Metal |
| Brand Name | XIAOMI |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.