Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 14 × 44 cm |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | 90'Commuter backpack 90MCB |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | Markroyal |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Luggage shape | Vertical square |
| Color | Light gray, Black |
| Shoulder strap number | Two shoulder straps |
| Features | Waterproof and wear-resistant |
| Popular elements | Belt decoration |
| Size | 31.5*14*44 cm |
| Accessories type | Backpack shoulder |
| Applications | Employee Benefits |
| Product weight | 635g |
| Processing methods | Soft surface |
| Dropshipping | Support |
| Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.